121- Yaza Merhaba Etkinliği (04.05.2019)

121- Yaza Merhaba Etkinliği (04.05.2019)

HABER TARİHİ:
411 Kişi okudu

1991 Ailemiz arasındaki bağları daha da güçlendirmek maksadıyla düzenlediğimiz "Yaza Merhaba Etkinliği"ni, Özdere Havacılar Kampında 03-05 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirdik. Devre arkadaşlarımız ve ailelerinden oluşan 100 kişiden fazla bir grupla gerçekleştirdiğimiz etkinlik, her yönüyle amacına ulaştı. Uzun süredir görüşmediğimiz arkadaşlarımızla görüşme fırsatı elde ettik. Dernek faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde de bulunduk. Çocuklarımız arasında çok güzel dostluklar oluşturarak, geleceğe uzanan sağlam bir köprü inşa ettik.

Misafirlerimiz Cuma ve Cumartesi gününü, yakın çevredeki Şirince, Kuşadası gibi tarihi ve turistik yerleri gezerek ya da kamp içerisinde sohbet edip, hasret gidererek geçirdiler. Getirilen sarmalar, börekler ve ev yapımı enfes likörler bu sohbetlere eşlik etti. Çocuklar da kısa sürede kaynaşıp, dost oldular. Cumartesi akşam yemeğinde Grup Mozaik'in seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle eğlenen misafirlerimiz, gece yarısından sonra da kumsalda yakılan ateşin etrafında İlhan KALENDER arkadaşımızın bağlaması eşliğinde hep birlikte şarkılar türküler söylediler. Hızını alamayan arkadaşlarımız, yanan ateşin üzerinden atlayarak yaklaşan Hıdrellez'in provasını da yaptılar. 

Pazar sabahı hep birlikte yapılan kahvaltıdan sonra bir sonraki toplantıda buluşmak üzere, güzel anılar ve hoş duygularla birbirimize veda ettik.

Bu güzel etkinliğin gerçekleştirilmesinde emek sarf eden Yönetim Kurulu Üyemiz Hüseyin SEVİNÇ'e, Ege Ordusu Genel Sekreteri Erkan KAYAN arkadaşımıza, bizleri çok güzel ağırlayan kamp personeline, Grup Mozaik elemanlarına ve katılan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. 

Fotoğraflar için TIKLAYINIZÜYE GİRİŞİ