168- Şehit Üsteğmen Cem ŞEN Anma Töreni (08.03.2020)

168- Şehit Üsteğmen Cem ŞEN Anma Töreni (08.03.2020)

HABER TARİHİ:
137 Kişi okudu

İlçe Jandarma Bölük Komutanı olarak görev yaparken, 08 Mart 1996 tarihinde teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan devre arkadaşımız Şehit Üsteğmen Cem ŞEN'i, şehadetinin 24. yıldönümünde Ankara Cebeci Askeri Şehitliğindeki kabri başında andık.

Anma törenine şehidimizin annesi, babası, eşi, oğlu, kardeşi, akrabaları ve devre arkadaşlarımız katıldılar. Tören kapsamında; şehidimizin kabrine Dernek çiçeğimiz bırakıldı, şehidimizin ruhuna dua okundu, aziz hatırası yâd edildi.

Şehidimizin oğlu Utku, Sabancı Üniversitesi son sınıfta öğrenim görmektedir. Babasını çok küçük yaşta sonsuzluğa uğurlayan evladımızın bu başarısı, amcaları olarak hepimizi çok gururlandırmaktadır. Biz de ömrümüz ve gücümüz yettiğince kendisinin yanında olmaya devam edeceğiz.  

Derneğimizin burs faaliyetleri kapsamında, Ekonometri bölümünde okuyan başarılı ve ihtiyaç sahibi bir üniversite öğrencimize ŞEHİT CEM ŞEN BURSU ismi altında ayda 300 TL. karşılıksız burs verilmektedir. 

Bu anlamlı faaliyetin planlamasını yapan Yönetim Kurulu üyelerimiz Özkan İMAL ve İrfan SEZGİN'e, faaliyeti yerinde koordine ve icra eden Ankara Temsilcimiz Mehmet SERT'e ve katılan bütün devre arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. 

ŞEHİDİMİZİN RUHU ŞÂD, MEKÂNI CENNET OLSUN. 

Faaliyet fotoğrafları için TIKLAYINIZ

 ÜYE GİRİŞİ