TARIH: 31 Mart 2020, Salı - SAAT: 18:32
YURT DIŞI GEZİSİ

YURT DIŞI GEZİSİ

FAALİYET TARİHİ: 03-07-2019
1576 Kişi okudu

BALKANLAR GEZİSİ VE ORTA AVRUPA GEZİSİ

Bu seneki yurt dışı gezimizin planlama çalışmaları sona erdi. Yönetim Kurulu üyemiz İrfan SEZGİN başkanlığındaki Sosyal Faaliyetler Kurulumuz, beş farklı şirketten almış olduğu teklifleri çeşitli ölçütlere göre detaylı bir araştırma ile değerlendirerek Yönetim Kuruluna sundu. Yönetim Kurulumuzca bu sene de geçen sene olduğu gibi KARE TUR’dan hizmet alınmasına karar verilmiştir.

Bu sene Balkanlar Gezisi ve Orta Avrupa Gezisi olmak üzere farklı tarihlerde iki tur planlıyoruz. Balkanlar Turu kişi başı 390 Euro, Orta Avrupa Turu ise kişi başı 750 Euro’dur. Diğer şirketlerde ilave ücret alınan kara turları ve yemekli gece eğlenceleri dâhil olduğu için fiyatlar oldukça avantajlıdır. Balkanlar Gezisinde kahvaltı ve akşam yemekleri fiyata dâhildir. Orta Avrupa Gezisinde ise sabah kahvaltısı ve üç akşam yemeği mevcuttur. 12 yaş dâhil altına (Temmuz 2007 ve sonrası doğanlar) indirim vardır. 15 Aralık 2019 tarihine kadar Balkanlar Turu için kişi başı 90 Euro, Orta Avrupa Turu için ise 250 Euro peşinat yatırılacaktır. Kalan tutarlar seyahat gününe kadar ödenebilecektir. Ödemeler, döviz olarak verilebileceği gibi, ödeme tarihindeki Döviz Satış Kuru üzerinden hesaplanarak TL. olarak da yapılabilecektir.

Dernek üyelerimiz, yakınları ve birlikteki arkadaşları için yukarıdaki tutarlar geçerlidir. Dernek üyelik hakkına sahip olduğu halde henüz üye olmamış devre arkadaşlarımız ve beraberinde katılacak kişiler ise Engelli Öğrenci Burs Fonuna kişi başı 100,00 (yüz) TL. bağış yapmak suretiyle geziye katılabileceklerdir.

Genel Kurulda yapılan teklifler doğrultusunda; her iki tur için de İzmir, Ankara ve İstanbul’dan kalkış olacaktır.

KARE TUR ile yapılan yazılı sözleşme ile Balkanlar Turu kapsamında her 40 kişilik tur paketi için 780 Euro, Orta Avrupa Turu kapsamında ise her 40 kişilik tur paketi için 750 Euro Şirket tarafından Derneğe bağış yapılacaktır. Bu paralar Engelli Öğrenci Burs Fonuna aktarılarak, devre arkadaşlarımızın engelli çocuklarının özel eğitim ihtiyaçları için kullanılacaktır.

Yurtdışı turlarına katılmak isteyen arkadaşlarımızın şimdilik Katılacak Kişi Sayısı (büyük/küçük) ve Biniş Yeri bilgilerini İrfan SEZGİN (0532 7248391)’e ivedilikle bildirmelerini rica ederiz. Kontenjan sınırlı olduğundan, başvurular başvuru sırasına göre ve öncelik Dernek üyeleri ve refakatindekiler olmak üzere alınacaktır. Ayrıntılı bilgiler tur paketleri oluştuktan sonra istenecektir.

Ayrıntılı tur programı ilişikte sunulmuştur. Bu sene de geçen sene olduğu gibi güzel bir gezi yapma umuduyla programı uygun olan tüm arkadaşlarımızı yurt dışı turlarımıza katılmaya bekleriz. (1991’liler Derneği Yönetim Kurulu)

Balkanlar Turu Afişi için TIKLAYINIZ

Balkanlar Turu Gezi Programı için TIKLAYINIZ

Orta Avrupa Turu Afişi için TIKLAYINIZ

Orta Avrupa Turu Gezi Programı için TIKLAYINIZ

 

 

 

 ÜYE GİRİŞİ