TARIH: 25 Mart 2019, Pazartesi - SAAT: 06:14
Öğrenci Bursu

Öğrenci Bursu

FAALİYET TARİHİ: 22-01-2019
130 Kişi okudu

Sayın Üyelerimiz ve Değerli Takipçilerimiz.

Sizlerden gelen öneriler doğrultusunda 2019-2020 Öğretim Yılı Öğrenci Bursu kampanyamızı bu aydan itibaren başlatıyoruz. Böylece dileyen üye ve takipçilerimiz, önümüzdeki dokuz ay süresince, burs fonuna bütçelerini zorlamayacak şekilde katkı yapabileceklerdir.

Yönetim Kurulumuz, önümüzdeki eğitim yılında ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere 10 ay süre ile ayda 300 TL. karşılıksız burs vermeyi planlamaktadır. Bunun yanı sıra, devre arkadaşlarımızın engelli çocuklarının özel eğitimlerine katkı yapmak için de bir çalışma başlatılmıştır. Çalışmanın sonucuna göre Yönetim Kurulumuz detaylarına karar verecektir. 

Sizler burs fonuna bütçeniz elverdiğince dilediğiniz miktarda katkı yapabilirsiniz. Unutmayalım ki önceki faaliyetlerimizde de gördüğümüz gibi, küçük katkılar büyük sonuçlar yaratıyor. Geçen seneki burs kampanyamız sizlerin sayesinde büyük bir başarıyla devam ediyor. Bu ay 27 gencimize 5. ödemelerini gerçekleştirdik. Bildiğiniz gibi her bir bursumuza bir şehidimizin adı verilmiştir. Bu sene de sizlerin sayesinde başarılı sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz. 

Aşağıdaki banka hesabına "BURS" açıklamasıyla dilediğiniz ay, dilediğiniz miktarda para yatırabilirsiniz. Burs fonunda biriken para, saymanımız tarafından siz değerli üyelerimize her ay duyurulacaktır.Sene sonunda fonda biriken para ölçüsünde, dernek bütçesinden de katkı yapmak suretiyle burs verilecek öğrenci sayısı belirlenecektir. Fonda biriken para, son kuruşuna kadar öğrenci bursu için kullanılmakta, derneğin başka hiçbir harcaması için kullanılmamakta, kişilerin doğrudan kendisine verilmektedir. Bu nedenle burs fonuna "hayır" amaçlı da para yatırabilirsiniz.  

Unutmayalım. Ulu Önderimizin de söylediği gibi, Cumhuriyetimizi yaşatacak ve yükseltecek olanlar gençlerimizdir. Onların eğitimine yapacağımız her türlü katkı, sonuçta geleceğimize yatırımdır. 

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize saygılarımızı sunuyor, Burs Fonuna değerli katkılarınızı bekliyoruz. 

Hesap Bilgileri

1991'liler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

İş Bankası Konak İzmir Şubesi

TR40 0006 4000 0013 4082 3721 34

 

 

 

 ÜYE GİRİŞİ