TARIH: 23 Ağustos 2019, Cuma - SAAT: 16:37
Balkanlar Turu

Balkanlar Turu

FAALİYET TARİHİ: 22-07-2019
344 Kişi okudu

Derneğimizin sosyal faaliyetleri kapsamında bu sene yapacağımız Balkanlar Gezisinin ilk üç turu çok kısa sürede doldu. Yeni açtığımız 22 Temmuz 2019 tarihi için Balkanlar Turu kayıtlarımız halen devam ediyor. Ata topraklarına yapacağımız bu gezi, Derneğimize özel program ve koşullarla düzenlendi. Programı uygun olan bütün arkadaşlarımıza tavsiye ederiz.

Bu gezide; Selanik'te Atamızın evi, Manastır'da Atamızın okuduğu okul, Üsküp'te Türk çarşısı ve Vardar nehri, Osmanlı'nın hazine merkezi güzel Ohrid, Saraybosna, Mostar köprüsü, Türk Taburu'nun da görev yaptığı Prizren, Avrupa'nın eğlence merkezi Belgrad, muhteşem Dubrovnik, Adriyatik kıyıları, Priştina'da Kosova Savaşının yapıldığı alan, 1. Muratın organlarının gömülü olduğu türbe ve burada sayamadığımız pek çok güzel yeri görme fırsatı bulacağız.  

Bu sene Balkanlarla Avrupa'ya giriş yapıyoruz. Ata topraklarından sonra, sizlerin de önerilerini alarak her sene başka bir yurt dışı turu yapmayı planlıyoruz. 

Katılmak isteyenler Dernek Başkanı Av. O. Kemal AKSOY'a müracaat edebilirler (0533 4712781) Arkadaş ve yakınlarınızı da getirebilirsiniz. Kayıtlar başvuru sırasına göre yapılacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Tur Programı için TIKLAYINIZÜYE GİRİŞİ