269- Vefat - Alibey ŞENTÜRK (12.06.2021)

269- Vefat - Alibey ŞENTÜRK (12.06.2021)

HABER TARİHİ:
329 Kişi okudu

Şehit devre arkadaşımız Şenol ŞENTÜRK'ün babası Alibey ŞENTÜRK amcamız 12.06.2021 tarihinde akciğerlerinden geçirdiği bir operasyon sonrasında Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 14.06.2021 tarihinde öğle namazını müteakip Bursa Hamitler Köyü mezarlığında şehit oğlunun yanına defnedilmiştir. Biz de üyelerimizi temsilen cenazeye Dernek çiçeğimizi gönderdik. Bursa'da yaşayan devre arkadaşlarımız da cenaze törenine katılarak Alibey amcamızı son yolculuğuna uğurladılar.

Alibey amcamız hepimizin çok sevdiği, bütün Dernek faaliyetlerimize katılan ve devre arkadaşlarımızla yakın irtibatta olan bir kişiydi. Emekli bir öğretmen olarak ülkemizin aydınlık yüzü, bilgili ve hoşsohbet bir insandı. Özellikle Bursa'daki devre arkadaşlarımızla fırsat oldukça bir araya gelirdi. Biz de elimizden geldiğince şehit oğlu Şenol'un yokluğunu bir nebze de olsa doldurmaya çalıştık. Umarız bizlerden razı olmuştur. Biz de evlatları olarak eğer varsa bütün haklarımızı helal ediyoruz. 

Alibey amcamızın ruhu şâd mekânı cennet olsun. Şehit oğlu Şenol ile birlikte yan yana sonsuza kadar huzur içerisinde uyumalarını dileriz.  

Fotoğraflar için TIKLAYINIZÜYE GİRİŞİ