302- ÖNEMLİ DUYURU

302- ÖNEMLİ DUYURU

HABER TARİHİ:
171 Kişi okudu

ÖNEMLİ DUYURU

1.         Derneğimizin hâlihazırda kullanmakta olduğu TR40 0006 4000 0013 4082 3721 34 numaralı Iban hesabı son 15 gün içerisinde çeşitli Cumhuriyet Baş Savcılıklarının açmış olduğu üç ayrı dolandırıcılık olaylarında kullanıldığı tespit edilmiştir. Yönetim Kurulu olarak konudan haberimiz gerek tarafımıza yazı ile bildirilen, gerekse karakola çağırılarak ifademize başvurulması suretiyle olmuştur.

2.         Söz konusu ifadelerde dernek hesabı incelenerek Yönetim Kurulu kararları dışında herhangi bir hesap hareketinin olmadığı teyit edilmiştir.

3.         Yönetim Kurulu olarak konu hakkında bir toplantı yapılarak yol haritası çıkartılmış ve alınan karar ile yapılan işlemler müteakip maddelere çıkartılmıştır.

            a.         Öncelikle dernek internet sayfasında bulunan iban numarası kaldırılmıştır.

            b.         Banka ile görüşülerek derneğin kuruluşundan beri kullanılan hesabın dökümü alınarak hesap kapatılmıştır.

            c.         Aynı amacı gerçekleştirmek adına aynı bankada yeni bir hesap açılmıştır.

            ç.         Dernek üyelerinin konuya ilişkin bilgilendirilmesi ve IBAN numarasının gizliliğini korumaları hususunda daha hassas davranmalarının hatırlatılmasına karar verilmiştir.

4.         Bu kapsamda siz değerli üyelerimizin konuya daha hassas yaklaşacağınıza olan inancımız tamdır. Ödeme yapacak üyelerimizin yeni İBAN numaramız için dernek saymanımız Serhat CEYLAN ile irtibata geçmesini rica ederiz.

 

                                                                                                                                 DERNEK YÖNETİM KURULUÜYE GİRİŞİ