48- Şehit Süleyman Kalaycı faaliyeti (24.04.2018)

48- Şehit Süleyman Kalaycı faaliyeti (24.04.2018)

HABER TARİHİ: 24.04.2018
2428 Kişi okudu

24 Nisan 1997 tarihinde şehit olan devre arkadaşımız P. Ütğm. Süleyman KALAYCI'nın ismini yaşatmak maksadıyla bugün bir dizi etkinlik icra edilmiştir.

Bu kapsamda; şehidimizin mezun olduğu Milas Sakarya İlkokulunda şehidimizin ismini taşıyan bir "Okuma Köşesi" yaptırılmıştır. Şehidimizin ailesi, ilkokul arkadaşları, Derneğimiz üyeleri, Muğla Şehit ve Gaziler Derneği üyeleri ve Milas Belediye Başkanının katılımıyla Okuma Köşesinin açılışı yapılmış, şehidimizi tanıtan konuşmalar yapılmış ve öğrencilere lokma tatlısı ikram edilmiştir.

Müteakiben şehidimiz kabri başında ziyaret edilmiş, aziz ruhu için dua edilmiştir.

Okuma köşesinden, bir ay gibi kısa bir süre içerisinde tam 1.232 öğrenci yararlanmış. Emeğimizin karşılığını bu şekilde almak bizleri çok mutlu etmiştir.

Bu anlamlı faaliyete katkı sağlayan; planlama aşamasında Derneğimiz Yönetim Kurulu üyeleri M. Murat KARACA ve Özkan İMAL'a, icra aşamasında Erol BİÇEN ve Dinçer MEZGİT'e, okuma köşesi için TED okulları vasıtasıyla 1.300 adet kitap gönderen Ferhat GÜNDOĞDU'ya, Sakarya İlkokulu Müdürlüğüne ve faaliyete katılan tüm devre arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Şehidimizin ruhu şâd, mekânı cennet olsun.

FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZÜYE GİRİŞİ