291- ÖĞRENCİ BURS SONUÇLARI (11.10.2021)

291- ÖĞRENCİ BURS SONUÇLARI (11.10.2021)

HABER TARİHİ:
561 Kişi okudu

ÖĞRENCİ BURSU SONUÇ DUYURUSU

Dernek Tüzüğünün 4/4 ve Burs Yönergesinin 5. maddesine istinaden, Yönetim Kurulunun 11 Ekim 2021 tarih ve 2021/19 sayılı kararı ile aşağıdaki listede bilgileri bulunan 28 öğrenciye, 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılında 10 ay süre ile (Eylül-Haziran) ayda 400 (dörtyüz) TL. karşılıksız burs verilmesine oybirliği ile karar verilmiştir.

Her öğrencimiz, devremizin bir şehidi adına burs almaktadır. Öğrencilerimizin, şehitlerimizin uğrunda hayatlarını feda ettikleri yüce değerleri her koşulda koruyup yaşatacaklarını, ülkemizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün insanlığı aydınlatan fikirlerini her zaman takip edeceklerini, bütün hayatları boyunca kendilerine aklı ve bilimi rehber edineceklerini, ülkemize ve insanımıza faydalı olmak için çok çalışacaklarını, akıl ve yasa dışı hiçbir oluşum içerisine girmeyeceklerini, ileride kendileri de yeterli imkânlara ulaştıklarında kendilerinden sonra gelen arkadaşlarına yardımcı olacaklarını umuyor ve bekliyoruz.

Derneğimizin “Burs Fonu”na maddi katkıda bulunan aşağıdaki listede isimleri yazılı değerli üye ve takipçilerimize çok teşekkür ederiz. 

Burs Komisyonumuzda görev yapan Dernek üyelerimiz Arif AKSOY, Ethem DERELİ ve Niyazi TOKEM'e komisyondaki çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Öğrencilerimize başarılı ve sağlıklı bir öğretim yılı dileriz.  

Bursiyer Listesi için TIKLAYINIZ

Bağışçı listesi için TIKLAYINIZÜYE GİRİŞİ