286- Şehit Efkan YILDIRIM Anma Töreni (22.09.2022)

286- Şehit Efkan YILDIRIM Anma Töreni (22.09.2022)

HABER TARİHİ:
173 Kişi okudu

27 sene önce vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan devre arkadaşımız Piyade Komando Üsteğmen Efkan YILDIRIM'ı bugün kabri başında andık. 

Şehidimizin kabrine Dernek çiçeğimizi bıraktık, ruhuna dua okuduk, varlığımızla değerli anne babasına evlatları olarak destek olduk.

15 Kasım 2019 tarihinde şehidimizin mezun olduğu Edirne Atatürk Ortaokulunda, Derneğimizin katkılarıyla şehidimizin ismini taşıyan bir "Bilim Evreni Projesi" oluşturulmuştur. Bu faaliyet için TIKLAYINIZ.

Her sene başarılı ve ihtiyaç sahibi bir üniversite öğrencisine "Şehit Efkan YILDIRIM Öğrenci Bursu" ismi altında karşılıksız öğrenim bursu verilmektedir. 

Bu anlamlı faaliyetin planlamasını yapan Yönetim Kurulu üyemiz Özkan İMAL'a, faaliyeti yerinde koordine ve icra eden dernek üyemiz Serdar BENGİER'e ve katılan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. 

Şehidimiz; hepimizin sevdiği çok iyi bir arkadaş, iyi bir evlat ve kahraman bir askerdi. Kaybını her zaman yüreğimizde hissedeceğiz. En büyük tesellimiz mertebelerin en yükseğine erişmiş olmasıdır. 

Ruhu şâd, mekânı cennet olsun.

 ÜYE GİRİŞİ